AirPods третього покоління все ж вийдуть на ринок у 2021 році

 

Згідно з інформацією та даними від DigiTimes, навіть попри те, що навушники AirPods третього покоління так і не були представлені на нещодавньому заході Apple, на якому презентували iPhone 13 та Apple Watch Series 7 в минулому місяці, вони знаходяться все ще на шляху запуску до кінця цього року.

Провідний аналітик Apple містер Мінг-Чі Куо стверджував, що 14 вересня на всіма очікуваному цифровому заході компанія Apple представить свою оновлену лінійку навушників AirPods третього покоління.


Попри те, настільки очікуваної демонстрації так і не відбулося, відповідно до перевірених чуток, навушники ще знаходяться в масовому виробництві й все ж вийдуть у світ до кінця поточного року.

Як відомо, третє покоління стане для AirPods одним з найбільших і значних оновлень за три роки, з часів AirPods Pro.


Очікується, що лінійка AirPods отримає оновлений дизайн, що частково належить моделям популярних та дорогих AirPods Pro. Але, на цьому і все. Функції Pro для третього покоління стануть недоступними.

Також, можливо, що навушники отримають нові силіконові вкладиші різних розмірів для максимальної зручності використання, а може і не отримають, тому що недавно опубліковані зображення та рендери надають обидва можливих варіантів.

Про вихід своїх кращих AirPods Pro компанія Apple заявила в прес-релізі, який відбувся у 2019 році, і, крім початкового анонсу на сцені у 2016 році, AirPods ще не отримали виділеного ефірного часу під час останнього заходу Apple.


Як очікується, Apple може оголосити про вихід навушників AirPods третього покоління в найближчому прес-релізі через кілька тижнів або, як варіант, в якості альтернативи на другому очікуваному осінньому заході у кінці жовтня або листопаду поточного року.