Зарядний кейс AirPods Pro другого покоління буде оснащений портом Lightning

Декілька днів тому ми писали 2 новини про те, що iPhone 15 і ряд його аксесуарів очікує перехід USB-C з 2023 року. Для кейсу AirPods Pro другого покоління компанія підійшла з іншого боку, залишивши порт Lightning. Про цю новину заявив аналітик Apple Мінґ-Чі Куо.

Останні твіти аналітика підтвердили висловлювання, що реліз AirPods Pro другого покоління запланований на осінь 2022 року. В останні кілька тижнів з'явилася інформація про те, що Apple тестує USB-C для iPhone 15 та його аксесуарів, включаючи AirPods, батарейний блок MagSafe та клавіатури для Mac, які, як і раніше, оснащені роз'ємом Lightning.

 

Зміни в портах для AirPods Pro — точно не старт переходу навушників на USB-C. Мінг-Чі Куо в одному з твітів каже, що: «зарядний корпус AirPods Pro 2, як і раніше, підтримуватиме Lightning, а не USB-C».

 

Всі AirPods від Apple, включаючи дорогу модель AirPods Max за 550 доларів, оснащені роз'ємом Lightning для заряджання.

 

Second-gereration навушників AirPods Pro – глобальне оновлення гарнітури з моменту старту продукту три роки тому. Від нової моделі чекають інший дизайн, який прибере ніжку. А навушники стануть повністю вушною конструкцією, подібно до Beats Fit Pro.

Також очікуються можливості відстеження стану здоров'я, покращений зарядний кейс та якість звуку.

 

Щоб не пропустити чергову новину зі світу Apple, зазирайте у наш блог. Ми намагаємося стежити за трендами і не упускати з уваги важливі чутки для користувачів «яблучної» продукції.