Нова версія HomePod запланована на кінець 2022 — початок 2023 року

 

Наразі Apple розробляють оновлену версію колонки HomePod. Аналітик Мінґ-Чі Куо вважає, що гаджет з'явиться для клієнтів не раніше першого кварталу 2023 року.

Мінґ-Чі Куо говорить про інновації в дизайні пристрою, але про які конкретно – замовчує. Також невідомо, якими будуть габарити HomePod та специфіка: версія Mini чи повноформатний динамік.

 

Ось що написав у Твіттері аналітик компанії:

 

Apple випустить нову версію HomePod в 4Q (кварталі) 22-1Q23, і можливо в апаратному дизайні не буде багато інновацій. Розумні колонки, безперечно, є одним з найважливіших елементів домашньої екосистеми, але я думаю, що Apple все ще з'ясовує, як досягти успіху на цьому ринку. - 郭明錤 (Ming-Chi Kuo) (@mingchikuo) 20 травня 2022 р.

 

Відомий журналіст і видавець із Bloomber Марк Гурман вже ділився новинами з HomePod. Він казав, що Apple розглядає можливість випуску нової версії стовпчика. Розмір пристрою буде проміжним між оригінальною HomePod та HomePod mini. Швидше за все, про цей ґаджет говорить і Мінґ-Чі Куо.

 

Динамік замінить знятий із виробництва HomePod. Ціна на продукт буде дорожчою за мініатюрну версію, але й дешевша за великий динамік.

 

Марк Гурман припускає, що Apple займаються колонками з дисплеєм та камерою. Додатки потрібні, щоб конкурувати з популярними Google Nest Hub та Amazon Echo Show. Але поки що це тільки чутки, і точних релізів ще ніхто не бачив.

 

Крім того, Apple займається пристроєм, схожим на iPad, підключений до HomePod за допомогою роботизованої руки, щоб камера могла стежити за користувачем по кімнаті, а також тестує версії Apple TV, суміщені з HomePod.