Китайський ринок чекає на iPhone 14 більше за інших — Мінг-Чі Куо

 

Цього тижня аналітик TF Securities Мінґ-Чі Куо поділився спостереженням. Він сказав, що потенційний попит на моделі iPhone 14 та iPhone 14 Pro продовжує зростати у Китаї. Нагадаємо, що телефони надійдуть у продаж у жовтні-листопаді 2022 року.

 

У четвер Куо написав Твіт: «Я розмовляв з дистриб'юторами, роздрібними торговцями та скальперами у Китаї. Усі стверджують, що попит на серію 14-х IPhone зростає на китайському ринку.»

 

Причиною цього є домінація Apple на ринку дорогих телефонів у Китаї. Один із головних конкурентів — компанія Huawei залишила ринок 5G після заборони США. Виробник не отримав компоненти та технології, щоб конкурувати в Apple, тому вибуває з гонки лідерів.

 

«Поразка Huawei відкрила більше можливостей для потенційних користувачів iPhone» — вважає аналітик.

 

Мінґ-Чі Куо прогнозував попит на телефони ще 30 червня. Тоді він Твітнув, що потенційний попит на iPhone 14 і iPhone 14 Pro, може бути вищим, ніж на iPhone 13. А це показник зростання компанії: iPhone 13 продається в Китаї краще за попередні моделі.

 

Apple також звернула увагу на потенційний попит. На початку липня джерела серед постачальників повідомили, що Apple доставить більше iPhone 14 на китайський ринок, ніж iPhone 13.