AirPods, MagSafe Battery Pack та інші доповнення для Apple також перейдуть на USB-C

 

Минулого тижня аналітик світу Apple Мінг-Чі Куо розповів, що компанія збирається випустити щонайменше одну модель iPhone 15 з новим портом. Планується перехід на роз'єм USB-C у 2023 році.

У новому Твіті він заявив, що і аксесуари AirPods, зарядний блок MagSafe і сет для ПК Magic Keyboard/Mouse/Trackpad теж чекає на апдейт у вигляді переходу на USB-C. Час переходу доповнень, який прогнозує аналітик, точно не відомий.

Зараз вся техніка Aplle, як її аксесуари використовують для провідної зарядки роз'єм Lightning, який виробляють усередині компанії. Перехід на USB-C дозволить створити універсальний стандарт підключення зарядних пристроїв. Багато технічних продуктів зараз мають USB-C, включаючи смартфони на Android. І навіть останні апдейти MacBook, iPad Pro, iPad Air та iPad mini.

Мінґ-Чі Куо зробив припущення, що Apple ще не готові випускати нові порти через обмеженість у комплектуючих для бездротової технології. Також, екосистема бездротових аксесуарів MagSafe ще не доведена до ідеальної (MagSafe — бездротовий зарядний пристрій, що кріпиться до iPhone за допомогою магнітів).