Apple AR-гарнітура second edition вийде у світ у 2024 році з легшим дизайном, інноваційною системою батареї та багато іншого

 

Apple наразі займається розробкою своєї AR-гарнітури 2-го покоління, яка матиме легший інноваційний дизайн, нову покращену систему роботи батареї та швидший процесор, повідомив сьогодні аналітик Apple Мінг-Чі Куо у записці для вкладників, отриманої MacRumors.

Передбачається, що Apple випустить свій пристрій першого покоління, орієнтований на доповнену реальність у 2022 році. Раніше повідомлялося, що цей пристрій буде оснащений процесором з обчислювальною потужністю рівня Mac і працюватиме безпосередньо від iPhone, за словами Куо.


Підкреслюючи довгострокові цілі Apple в області доповненої реальності та «метавсесвіту», Куо сказав сьогодні, що розробка другого покоління гарнітури вже ведеться і буде запущена у 2024 році. Вона матиме легший дизайн у порівнянні з першим поколінням гарнітури, за словами аналітика.

«Apple розпочала планування гарнітури AR/MR другого покоління, і графік постачання, ймовірно, буде у 2 кварталі 2022 року. Поліпшення для другого покоління включають легшу вагу, дизайн форм-фактору, систему батарей та процесор у порівнянні з першою моделлю, масове виробництво якої розпочнеться наприкінці 4 кварталу 2022 року ».

У своїй сьогоднішній записці Куо ще розповів про кілька нових особливостей першого покоління гарнітури Apple AR від Apple, у тому числі про те, що вона матиме вагу від 300 до 400 г і, на додаток, "плавно переходитиме від системи AR до VR і навпаки, щоб гарантувати сучасні можливості цієї моделі."


Передбачається, що перше покоління гарнітури Apple з доповненою реальністю буде певною мірою нішевим продуктом, орієнтованим переважно на розробників, орієнтованих на спілкування, споживання мультимедіа та ігри. Як говорить Куо, лінійка продукції Apple для гарнітур AR може врешті-решт змінити iPhone через 10 років.

Перше покоління пристрою Apple AR — це один з безлічі інноваційних і сучасних продуктів, які Apple, як очікується, анонсує у 2022 році, у тому числі п'ять нових комп'ютерів Mac, три нові Apple Watch, оновлення лінійки iPhone і багато іншого.