Журналісти Bloomberg знайшли підтвердження чергової порції чуток

Як повідомляє відомий видавець колонки Power On Марк Гурман, Apple серйозно тестує нові телефони на портах USB-C замість Lightning. Перехід на новий тип роз’єму планується не раніше 2023 року. Інші моделі не перейдуть і залишаться на портах типу Lightning.

Перші слова про перехід компанії на USB-C прозвучали від аналітика компанії Мінґ-Чі Куо, який давав інтерв'ю на одному із особистих заходів. Він заявив, що Apple до 2023 року планує позбавитися застарілого порту Lightning і перейти на USB-C в моделях iPhone 15.

 

Чуток про трансфер роз'єму не порахувати. Особливо коли компанія замінила порти на USB-C в лінійці iPad. До цього у всіх пристроях встановлювали тип Lightning.

 

Одна з причин, чому Apple змушена перейти на інші роз'єми — юридичні обмеження в Європі. Країни Європейського Союзу створюють нове законодавство, де техніці Apple не раді. А саме – забороняється використовувати технологію Lightning на iPhone, iPad та AirPods.

 

Якщо закон ухвалять, то весь європейський ринок має перейти на універсальний порт USB-C. А Apple доведеться постачати в Європу спеціальні моделі iPhone з USB-C або перевести все світове виробництво на інші порти.

 

Порти USB-C дозволять прискорити зарядку та передачу даних, а також приведуть iPhone у відповідність до моделей Mac та iPad, які вже використовують USB-C.

 

Якщо Apple таки перейде на USB-C, Гурман каже, що компанія випустить адаптер, який дозволить підключати iPhone з USB-C до аксесуарів, оснащених портами Lightning.