Марк Гурман: у Apple працюють над новою версією Mac Pro

В останньому випуску інформаційного бюлетеня Power On журналіст поділився інформацією про апдейт iMac. Це буде нова версія комп'ютера з великим дисплеєм та новим поколінням чіпів для професійних користувачів.

Зараз Apple розробляє два проекти ПК. За чутками, iMac укомплектують чіпами серії M3. Гурман стверджує, що Apple швидше за все випустить оновлений 24-дюймовий iMac зі стандартним чіпом M3 в 2023 році і продовжує роботу над моделлю iMac преміум-класу. Ось переклад коментаря журналіста:

 

Мене не залишають думки про те, що Apple працюють над iMac з великим екраном, спеціально для професійного користувача. За останніми даними, у комп'ютері буде чіп М3. І, швидше за все, це буде не стандартна версія, а M3 Pro та M3 Max. Так компанія хоче наблизити iMac до рівня продуктивності MacBook Pro.

 

Також, я не впевнений, що колаборація Mac Studio або Mac mini та Apple Studio Display влаштує багатьох професійних користувачів, які купують ПК заради великого екрану.

 

Передісторія подій: у березні 2021 року Apple зняла з виробництва iMac Pro, а в березні 2022 року — 27-дюймову версію iMac на базі Intel, залишивши 24-дюймовий iMac із чіпом M1 єдиною моделлю iMac. Зараз компанія фактично позбулася iMac, замінивши його на Mac Studio та Studio Display. Тому деякі джерела суперечать Гурману. Вони не мають інформації, що iMac високого класу з'явиться наступного року.

 

Дорожня карта прогнозів журналіста Марка Гурмана: моделі Mac mini з чіпами M2 та M2 Pro, 14- та 16-дюймові моделі MacBook Pro з чіпами M2 Pro та M2 Max, а також нову вежу Mac Pro з чіпами M2 Ultra та «M2 Extreme». 24-дюймовий iMac з чіпом M2 відсутня у прогнозі Гурмана.

 

Журналіст упевнений, що 24-дюймовий iMac стане першим Mac із серії M3. Лінійку доповнять 13-дюймовий MacBook Air, новий 15-дюймовий MacBook Air і можливо 12-дюймовий ноутбук, який знаходиться на ранній стадії розробки.

 

Раніше журналіст коментував запуск нового iMac як «ПК, який не планується найближчим часом». А нові чіпи вказують на появу комп'ютера не раніше 2023 року.

Чіпи сімейства M3 будуть вироблятися за 3-нм технологією TSMC, на відміну від M1 і M2, які виробляються по 5-нм техпроцесу. Поліпшивши виробництво, Apple планує підвищити продуктивність та ефективність цього ПК.