Лікер і інсайдер Джон Проссер заявив, що Apple Watch Series 7 надійдуть в продаж вже в середині жовтня поточного року

 

Згідно з інформацією від гучного лікера та інсайдера Джона Проссера, всіма очікуваний розумний годинник Apple Watch Series 7 надійде у масовий продаж вже в середині жовтня поточного року, а попередні замовлення можна вже починати оформляти з початку місяця. Проссер поділився посиланням на джерела, «знайомі з випуском».

Проссер має неоднозначну репутацію в відношенні витоків інформації, особливо щодо прогнозів дати запуску, тому до цієї інформації слід ставитися з деяким скептицизмом.


На своєму цифровому вересневому заході California Streaming провідний гігант Apple представив оновлену лінійку розумних годинників Apple Watch Series 7 разом з очікуваним iPhone 13. В кінці презентації компанія уточнила, що нові моделі Apple Watch Series 7 надійдуть у масовий продаж пізніше, протягом осені.


У мережі є маса варіантів і чуток, згідно з якими, компанія Apple відклала запуск Apple Watch Series 7 через проблеми, що виникли на виробництві, зумовлені складністю оновлених пристроїв, що й стало причиною зсуву терміну масового виробництва та продажів. Тим часом практично всі моделі Apple Watch Series 6 на території США були розкуплені за кілька тижнів після цифрового заходу компанії.


Містер Мінг-Чі Куо, аналітик компанії заявив, що Apple вже встигла вирішити проблему із запуском і виробництво годинників вже наростили в кінці вересня.

Офіційної інформації про точну дату початку продажів від компанії не надходить.

Як ми всі очікуємо, про запуск продажів Apple Watch Series 7 компанія може оголосити на своєму другому осінньому заході в найближчі тижні.


Apple Watch Series 7 не отримає ключових змін в дизайні, лише збільшення дисплея, більш тонкі грані та нові варіанти розмірів в 41 і 45 мм. Загальний дизайн залишиться тим самим. Також була додана функція швидкої зарядки. Дана інформація відрізняється від публікацій Проссером раніше в цьому році.


Ціни на Apple Watch Series 7 починатимуться з 399 доларів.