Стів Джобс: «У оригінального iPhone не має бути слота для SIM-карти»

Ми не відстаємо від трендів, тому ловіть чергову порцію чуток зі світу Apple. Нова інформація — незабаром може з'явитися iPhone без фізичного слота для SIM-картки.

Якщо це справді так, то Apple реалізують плани Стіва Джобса щодо оригінального iPhone. Про це розповів Тоні Фаделл, колишній віце-президент з iPod.

Нещодавно у віце-президента взяла інтерв'ю журналістка Джоанна Стерн. Подія сталася як просування книги Фаделла «Build: An Unorthodox Guide to Making Things Worth Making». Під час бесіди він розповів, що Стів Джобс замислював iPhone без роз'ємів для SIM-карти.

 

Замість традиційного стільникового зв'язку GSM Джобс був зацікавлений у використанні технології CDMA. Досить підключити всі смартфони до стільникових веж, як це зробила компанія Verizon. Її телефони можуть безпосередньо підключатися до операторів без вставки SIM-картки.

 

Фаделл переконав Джобса не використовувати технологію CDMA, надавши статистику ринку. Для iPhone формату зв'язку було замало, щоб стати реальною альтернативою.

 

Хоча Apple вже випускала iPhone без SIM-картки. Це було ще 2011 року, коли компанія випустила четверту версію смартфона під мережу Verizon. Слот для сім-карти повернувся разом з iPhone 4S із підтримкою CDMA.

 

А наприкінці 2021 року на бразильському блозі Blog do iPhone з'явилася новина.У ній зазначено, що iPhone 15 Pro залишиться без фізичних слотів у деяких регіонах.

Також у Мережі з'явився документ, де говорилося, що Apple рекомендує операторам зв'язку США випускати eSIM вже з вересня 2022 року.

 

Враховуючи, що восени проходять виставки компанії, фізичні слоти можуть прибрати вже в iPhone 14. Наразі нічого певного сказати не можна.

 

Головна перешкода до нової технології — eSIM доступна не у всіх країнах. Тому деякі моделі телефонів будуть продавати в старому форматі, зі звичайними сімками.

У країнах, де iPhone без SIM-карти доступний, він може бути необов'язковим і покупці зможуть вибрати версію з SIM-картою. Існує більше 60 країн, які підтримують eSIM, список яких доступний на сайті Apple.

 

Очікується, що Apple представить моделі iPhone 14 на осінній виставці для партнерів та покупців, якщо графік презентацій не зміниться.