Новий автономний монітор Apple можна буде придбати вдвічі дешевше за Pro Display XDR

 

Оглядач видавництва Bloomberg Марк Гурман повідомив про створення нового сегменту моніторів для ПК, орієнтованих на середньостатистичних покупців. Ціна на старті продаж може бути близько 2500 доларів. І займе модель місце на ринку електроніки вже у 2022 році.

У своїй інформаційній колонці «Power On» оглядач написав про цінову політику нової розробки: «ціна, вдвічі нижча від дисплея XDR, що продається зараз. Очікується модель вже 2022 року».

Цитата: Говорячи про монітори від Apple я думаю, що наступну модель компанії можна буде придбати вже в 2022. Цінник вас порадує —  він вдвічі менший за лінійку дисплеїв XDR.

Наразі виробник займається бюджетним варіантом монітора для ПК, який магазини поставлять на одному ряду з преміальним сегментом, що згадується Марком. Ціна за такий варіант у США на теперішній час — 4 999 доларів без послуги доставки додому, яка коштуватиме споживачеві до 1000 доларів.


Слова Гурмана дають впевненість споживачам у зниженні ціни на новий монітор до 2 500 доларів. Хоча він не настільки голосно говорить про дату запуску продажів нового продукту.

Вперше оглядач повідомив про задуми компанії щодо окремої лінійки дисплеїв ще у січні минулого року. Водночас він розповів, що ця модель замінить Thunderbolt Display (ціна — 999 доларів), випуск якого припинено з 2016 року.


У випуску своєї колонки від грудня 2021 року Марк додав рубрику «Питання — відповіді», щоб підвищити довіру до його слів з боку читачів видання. Пророцтво про те, що технологія стане «гарячою пропозицією для вашого Mac без придбання дорогого Pro Display, вартість якого еквівалентна передоплаті за автомобілі класу люкс» може цілком здійснитися.

На тлі чуток, користувач Твіттер dylandkt@ вказав, що LG не відстає від конкурента і вже незабаром представить одразу 3 сегменти дисплеїв. Вони, за словами користувача, орієнтовані на коннект з технікою Еппл. А саме: для 24, 27 та 32 iMac. Остання модель вийде у світ на чіпсеті Apple.