Бамп камери в iPhone 14: як чохол розкрив таємницю нового пристрою

 

Минулого тижня сайт Weibo залив у Мережу фото. На ньому зображена серія чохлів для лінійки телефонів — iPhone 14. Чохли наочно показали, наскільки більше став корпус смартфона, в порівнянні з 13-ою версією Apple.

Невдалі продажі iPhone 13 mini підштовхнули компанію до нових ідей. У 2022 році Apple зосередиться на більших розмірах iPhone. З чуток відомо, що очікуються моделі iPhone 14 на 6.1 дюймів; 6,1-дюймовий iPhone 14 Pro, 6,7-дюймовий iPhone 14 Max та 6,7-дюймовий iPhone 14 Pro Max.

 

Змін у дизайні телефонів чекати не варто. Головне оновлення — камери, які стануть більшими за попередні на 5%. Різниця чітко видно на лінійці Pro (на демонстративному фото — перший і третій чохли зліва).

 

Всі моделі iPhone 14 отримають камеру Ultra Wide на задній панелі пристрою. iPhone Pro-версії отримає відразу кілька апдейтів: покращення широкоформатної камери та новий теплооб'єктив.

 

Аналітики Apple Мінг-Чі Куо, про який ми не раз згадували у статтях, вважає, що в

iPhone 14 Pro додадуть камеру на 48 мегапікселів. Це в 4 рази більше, ніж зараз є в iPhone. Плюс, до камери додадуть запис відео у форматі 8K.

 

Оновлена ​​камера в моделях iPhone 14 Pro зможе робити і 12-мегапіксельні кадри. Процес перекладу пікселізації називається біннінгом пікселів.Цей процес поєднує дані з декількох менших пікселів на датчику зображення камери в один «суперпіксель» для покращення чутливості при низькій освітленості.

 

Чи потрібний такий величезний корпус камери — цікаве питання. Ми вважаємо, що користувачі самі вирішать, наскільки цей компроміс є вдалим у реалізації телефону. 

Але вже можна сказати точно — чохли, розроблені для моделей iPhone 13, навряд чи підійдуть для iPhone 14 через збільшення розміру.

 

Анонси нових телефонів очікуються на вересень 2022 року. Тоді відбудеться щорічна виставка продуктів компанії.