Чутки підтвердили, що в Apple Watch Series 8 дисплей буде на 5% ширшим за минулу версію

Останні чутки підтверджують, що Apple Watch Series 8 отримає широкий дисплей, на 5% більше 7-х. Про це повідомив аналітик Росс Янг із DSCC та Джефф Пу з інвестиційної компанії Haitong International Securities.

Ще минулого року Янг розповів про свої припущення: Apple Watch Series 8 можуть вийти одразу у трьох розмірах. Тепер, у новому Твіті Янг стверджує, що діагональ апгрейду годинника від Apple — 1,99 дюйма.

 

До видавництва MacRumours потрапив лист для інвесторів компанії. У ньому говориться, що постачальник Apple — Luxshare буде «єдиним варіантом» для постачання 2-дюймової моделі Apple Watch у 2022 році. Швидше за все, розмір 1,99-дюймового дисплея просто заокруглили і аналітик Росс Янг правий.

 

У 41-мм Apple Watch Series 7 діагональ дисплея — 1,691 дюйма; у 45-мм Apple Watch Series 7 — 1,901. Діагональ 1,99 дюйма забезпечить додаткові 0,089 дюйма простору, збільшивши екран на 5%.

 

Ще один слух стверджує, що широкий дисплей — причина редизайну Apple Watch Series 8 в модель з плоскими краями. Автор слуху ShrimpApplePro сказав, що Apple працює над «скляним дисплеєм із плоскими кутами» для Apple Watch Series 8. А до цього він підтвердив, що Apple Watch Series 7 матимуть округлий дизайн, як і Apple Watch Series 6.

 

Вперше про плоский дизайн годинника розповів Джон Проссер у 2021 році. І редизайн аксесуара цілком виправдовує широкий дисплей: плоска поверхня розширить межі годинника, що дозволить зробити більший екран.

 

Заява аналітиків може співвідноситься з новинами про «міцну» версію Apple Watch 2022 року. Годинник повинен стати частиною лінійки, до якої додадуть і широкі Series 8.

 

До появи слуху, компанія Apple випускала годинник лише у двох розмірах. Поява третього, швидше за все, співвідноситься з новинами про Apple Watch «Explorer Edition». Особливо новина виправдана, якщо компанія анонсує дизайн годинника з плоскими кутами.