Один з головних виробничих партнерів і постачальників Apple компанія Foxconn вирішила придбати великий автомобільний завод, розташований в штаті Огайо. Його вартість 230 мільйонів доларів

 

Дане рішення компанія прийняла для максимально ефективного входження технологічного гіганта Apple у сферу автомобільних розробок в майбутньому. Придбання колишнього заводу General Motors в штаті Огайо дозволить потенційно збільшити продуктивні потужності.


Купівля заводу General Motors є частиною великої угоди в розмірі у 280 мільйонів доларів, між постачальником Foxconn і великим виробником автомобілів Lordstown Motors. Lordstown Motors продасть тайванський завод за 230 мільйонів після того, як придбала його у General Motors за смішний цінник у 20 мільйонів всього два роки тому. Також, в умовах угоди зазначено, що Foxconn буде володіти частиною звичайних акцій Lordstown Motors на суму в 50 мільйонів доларів. Першим автомобілем, який піде на конвеєр, стане електричний пікап Endurance.


Згідно з перевіреними джерелами Bloomberg компанія Foxconn планує почати масове виробництво автомобілів вже у квітні наступного року.


В середині серпня компанія Foxconn опублікувала інформацію про свої плани в будівництві кількох заводів з виробництва електричних компонентів і деталей для автотранспортних засобів. Заводи будуть розташовані в Таїланді й в США, введення в експлуатацію розраховане на 2023 рік.


Лордстаунська угода гігантів за останні два роки є однією з найбільших інвестицій Foxconn. Компанія не випустила ще жодного автомобіля після свого дебюту, але придбання заводу означає, що їй не доведеться нарощувати свої виробничі потужності з повного нуля.


Як відомо, Apple вже давно веде активну роботу над розробкою свого власного електромобіля та широко вивчає всі доступні можливості сторонніх компаній для його подальшого масового запуску. В цьому випадку, Foxconn є одним з найуспішніших потенційних кандидатів на виробничий цех, але не єдиним. Інформація взята в одному з останніх звітів Foxconn.


Компанія Apple заявила про свої серйозні наміри в чисто американському виробництві батарей для своїх Apple Car, що може істотно спрацювати на користь постачальника Foxconn, але тільки в тому випадку, якщо компанія зможе дійсно надати Apple свій високий рівень в секторі виробництва автомобілів і супутніх компонентів.