Черговий звіт вказує, що iPhone SE 3 не отримає новий дизайн і можливо матиме назву SE Plus.

 

Згідно з останнім звітом майбутній iPhone SE 2022 року матиме 4,7-дюймовий дисплей, що переконливо вказує на те, що він залишиться заснованим на форм-факторі iPhone 8. Навіть попри те, що уривкова заява представників компанії про те, що iPhone SE 3 буде заснований на iPhone XR, перевірені джерела говорять про зворотне, більш нудне оновлення в дизайні та можливо нову назву SE Plus.


З історії

Відомий аналітик компанії Apple містер Мінґ-Чі Куо у червні місяці заявив, що вихід iPhone SE третього покоління запланований у 2022 році, його дизайн особливо не отримає значних оновлень, мета компанії внести суттєві покращення у продуктивність самого пристрою.

Куо вважає, що двома великими оновленнями будуть 5G та оновлений процесор, а новий iPhone початкового рівня з'явиться у першій половині 2022 року.

Після того як минулої осені 5G вперше з'явився в лінійці iPhone 12 від Apple, iPhone SE з появою 5G наступного покоління стане великою подією, оскільки це буде перший iPhone компанії з цією технологією початкового рівня.

Куо повторює, що iPhone SE 2022 року матиме дизайн, аналогічний існуючому 4,7-дюймовому iPhone SE, з іншою важливою зміною, пов'язаною з оновленням процесора.


Ця інформація отримала достовірне підтвердження провідним аналітиком по дисплеям містером Россом Янгом. iPhone SE 3 дійсно не отримає новий приголомшливий дизайн, в його основі всіма відомий iPhone 8.

Також на одному з популярних китайських сайтів було опубліковано інформацію, що новий форм-фактор iPhone SE 3 буде заснований на моделі XR, але цей факт не отримав підтвердження.


Що відомо про iPhone SE 3:

Провідний інсайдер містер Росс Янг підтвердив інформацію про відсутність будь-яких значних змін у конструкції майбутнього iPhone SE 3. Новий iPhone буде представлений у 2022 році, він отримає 4,7-дюймовий РК-дисплей, що й у моделі iPhone 8, новий модуль зв'язку 5G і, можливо, буде називатися SE Plus.

Щодо назви — дана інформація здається дійсно малоймовірно правдивою. Додаток до назви моделі “Plus” може відповідати використанню вищої швидкості передачі даних, яку пропонує 5G. Але історично, компанія Apple цей додаток відносить до моделей, які мають більший екран, власне, звідки й сама назва. Використання брендингу “Plus” здається більш вірогідним як непорозуміння, бо у моделі з 4,7-дюймовим дисплеєм цей додаток досить недоречний. Що стосується передбачуваної новинки 2023 або 2024 з 6,1-дюймовим екраном — тут назва сміливо може бути зарезервована.

Безперечно, містер Росс Янг має чітке уявлення в ланцюжку поставок дисплеїв, але що стосується назви самих майбутніх продуктів — тут дані малоймовірні.

Тим не менш, не всі назви продуктів Apple послідовні або логічні, і відколи компанія Apple перейшла на брендинг "Max" для iPhone з великим екраном, факт про назву iPhone SE 3 з доповненням "Plus" не можна повністю виключати.