Моделі iPad Pro з чіпом M2 з'являться не раніше вересня цього року

Попередні чутки стверджували, що новий форм-фактор для iPad Pro запланований на початок 2023 року. Але компанія Apple все ще має намір оновити вже існуючі 11- і 12,9-дюймові моделі iPad Pro. Так твердить журналіст Марк Гурман, експерт світу технологій з видавництва Bloomberg.

На початку минулого тижня аналітик Display Supply Chain Consultants (DSCC) Росс Янг заявив, що у розробці Apple знаходиться форм-фактор 14,1-дюймового iPad Pro з екраном, що підтримує функцію ProMotion. За чутками, реліз пристрою заплановано на 2023 рік.

 

Твердження Янга про 14,1-дюймовий iPad Pro було підтверджено «Маджин Бу», користувачем Твіттер. Він викладає чутки про нові гаджети, які часто виправдовуються.

 

Користувач Twitter також припустив, що нові iPad Pro можуть бути представлені на заході Apple наприкінці цього року. В результаті суперечок точно не зрозуміло, яку модель iPad Pro чекати через 3-4 місяці.

 

Коментарі Гурмана вносять корективи в думки аналітиків. У розділі Questions and Answers бюлетеня видавництва Bloomberg, Марк Гурман розповів, що він чекає від Apple оновлення існуючих iPad Pro у вересні або жовтні. Оновлення стосуються чіпа M2, бездротової зарядки та модуля камер.

 

У 2021 році Марк Гурман розповідав, що Apple працює над випуском iPad з великими дисплеями. Але поки що це тільки проектна робота, на анонс якої варто чекати не раніше 2023 року. Зараз компанія зосереджена на виведенні iPad Pro у поточній діагоналі до кінця 2022 року.

 

Majin Bu також стверджує, що оновлена ​​12,9-дюймова модель Apple також відрізнятиметься зменшеними рамками навколо дисплея. Підтвердження цієї думки ми не знайшли в жодному з авторитетних джерел.

 

Щоб не пропустити найцікавіші новини та анонси від Apple, читайте наш блог та частіше переходьте на сайт Ash Mobile!