Microsoft переймає досвід співробітників Apple, віддаючи їм посади у компанії

Компанія Microsoft відновила трудовий колектив. За даними журналу Bloomberg, новий співробітник – колишній розробник чіпів для Apple Майк Філіппо. На даному етапі фірма займається дизайном чіпів для всіх обчислювальних серверних Майкрософт. Майк якраз працюватиме над основою серверів платформи Azure.


Кар'єра Майка в Apple розпочалася з 2019 року. Він прийшов у компанію після дев'ятирічної праці над дизайном іншої компанії — Arm (зараз це один із найбільших виробників чіпів для портативних пристроїв, суперкомп'ютерів та серверів). Інженеру належить розробка кількох технологій для мобільних пристроїв.

У Arm Філіппо працював над декількома системами, включаючи Cortex-A76, A72, A57 і новими 7-нм + та 5-нм чіпами.

До співпраці з Arm Філіппо не сидів склавши руки. Він активно працював у AMD та Intel, а також був позаштатним інженером однієї з команди розробників чіпів у Apple.


Цікаво, чим закінчиться такий трансфер працівників? Адже за останні тижні, Apple втратила вже кількох професіоналів у сфері чіпів. Колишній системний директор мобільного гіганта Макс Джефф Вілкокс із грудня співпрацює в Intel. Він займеться новими Security operations Center (SoC).