Апгрейд екрану iPhone 14 Pro залишить дисплей завжди увімкненим

 

Смартфони iPhone 13 Pro – перші моделі від Apple з екраном ProMotion частотою 120 Гц. 14-а версія телефонів продовжить нову традицію, і їхні екрани можуть додати більший пул частоти оновлень екрану.

Поліпшити дисплеї iPhone 13 вдалося завдяки LTPO-панелям зі змінною частотою оновлення. Так з'явилася енергоефективніша задня панель — частина, що відповідає за включення та вимкнення окремих пікселів.

 

Таким чином, технологія ProMotion може підтримувати високу частоту кадрів, коли це потрібно самому користувачеві пристрою. І збільшити час автономної роботи пристрою, коли користувач не контактує з телефоном.

 

У моделях iPhone 13 Pro та Pro Max екрани з ProMotion обмежені в частоті від 10 до 120 Гц. У конкурентів — Oppo та Samsung, частота екрану може знижуватися до 1 Гц за низької активності пристрою.

 

Аналітик компанії Apple Росс Янг очікує від дисплеїв ProMotion в чотирнадцятці того ж, що вміють і Samsung — знижувати частоту до 1 Гц. Залежно від того, як Apple вирішить апгрейдити телефон, технологія збільшить час автономної роботи або додасть функцію ввімкненого екрана.

 

Наприклад, Apple Watch Series 7 використовується дисплей типу LTPO. Технологія дозволяє працювати до 18 годин в автономному режимі при постійно увімкненому екрані.Подібно до телефонів Android, оснащених LTPO, така ж технологія в iPhone могла б відображати час, дату та будь-які повідомлення на екрані в будь-який час. Розблокувати телефон для цього не потрібно.

 

Рік тому журналіст Марк Гурман висловив припущення, що подібна функція екрана з'явиться вже в iPhone 13. Цього не сталося. Зараз немає жодних коментарів з авторитетних джерел, що в iPhone 14 Pro дисплей завжди залишиться включеним.

 

Але Apple ще може здивувати всіх шанувальників iPhone. Розширення частоти дисплеїв ProMotion дозволяє зробити наступний крок до ввімкнених екранів.