Вихід нового iMac Pro з чіпами M1 Pro/Max, а також 27-дюймовим міні-світлодіодним дисплеєм, портами для MacBook Pro та багатьма іншими заплановано на 2022 рік

 

Згідно з перевіреною інформацією від лікера Dylandkt iMac нового покоління вже знаходиться на стадії розробки, він отримає нову назву iMac Pro. Найцікавішим оновленням є використання чіпів M1 Pro та M1 Max, презентованих компанією Apple для моделей MacBook Pro. Але це далеко не всі покращення.

Компанія використовує назву “Pro” не тільки тому, що планує використовувати відповідні потужні чіпи, але й на відміну від 24-дюймового iMac, випущеного раніше цього року. Усередині компанії ходить назва iMac Pro.


Додаткова інформація про конфігурацію iMac Pro:

Екран із міні-світлодіодами

16 ГБ ОЗП

512 ГБ Сховище

Чіпи M1 Pro та Max

Темні рамки

Порти HDMI, SD-карта, USB-C

Дизайн схожий на iMac 24 та Pro Display XDR

Початкова ціна від 2000 доларів та вище

Стандарт Ethernet

Face ID було протестовано (не підтверджено)

Вихід — 1 півріччя 2022 р.


Лікер також повідомляє, що екран отримає новий розмір у 27 дюймів з використанням технології ProMotion і міні-світлодіодів. Хоча ходили чутки, що iMac нового покоління може отримати більший дисплей.

Якщо порівнювати новий дизайн, він більш схожий на вже представлений 24-дюймовий iMac з дисплеєм Pro Display XDR, але має темніші лицьові панелі.


Лікер стверджує, що iMac буде оснащений 27-дюймовим міні-світлодіодним дисплеєм з технологією ProMotion, хоча деякі попередні чутки вказували, що iMac наступного покоління буде мати більший дисплей. Можливо, Apple впровадить функцію Face ID для цієї машини, але це не підтверджена функція.

У базовій версії iMac оснащений 16 Гб оперативної пам'яті та 512 Гб пам'яті сховища. Уся лінійка отримає слоти під HDMI, SD-карту та USB-C/Thunderbolt. Ті ж самі, що є у моделі MacBook Pro. З новинок — інтеграція порту Ethernet до адаптера живлення.


Dylandkt також повідомляє, що стартова ціна починається від 2000 доларів США, а перші моделі з'являться у першій половині 2022 року. Новий iMac‌ Pro з часом повністю замінить усі 27-дюймові моделі на базі Intel.

Марк Гурман з Bloomberg повідомляє, що роботи компанії Apple над більшою моделлю iMac знаходяться ще на стадії планування. Раніше Apple призупинила розробку над більшим iMac з метою покращення робіт над 24-дюймовою моделлю. Але тепер, коли 24-дюймовий прийшов на ринок, розробки більшої моделі можуть відновитися.