Після оновлення OS годинник від Apple отримав нові можливості клавіатури

У годиннику Apple Watch 7 екран більший, ніж у інших моделей. Саме ця особливість дозволила розробникам додати до гаджету повноцінну екранну клавіатуру, ексклюзивну для Series 7. З оновленням до watchOS 9 клавіатура стала ще зручнішою. Розглянемо у деталях.

Брам Шенк, експерт мобільних технологій, зазначає, що OS 9 на Apple Watch Series 7 надав користувачам пропоновані слова над клавіатурою в міру набору тексту. Функція працює на штучному інтелекті. Вона намагається передбачити, яке слово йде наступним у реченні за першими трьома введеними буквами. Користувач може натиснути на пропозицію системи, щоб вставити слово в пропозицію під час набору тексту.

 

Часу на введення даних потрібно менше. Як і зусиль, що додаються на невеликому екрані годинника.

 

Вперше технологію QuickType представили на iOS 8 для iPhone 8 років тому. Потім оновлення для iPad. Тільки QuickType — це не така ж функція, як і QuickPath, яка дозволяє набирати текст на клавіатурі Apple Watch Series 7.

 

На початку тижня Apple залили першу версію watchOS 9 для тестувальників. Компанія повідомила, що публічний тест-бета відкриється в липні.

 

Операційна система Apple Watch вийде через 3-4 місяці, а доповнення QuickType з'явиться на всіх пристроях Apple Watch Series 7.