Як сильно трансформувалися бездротові навушники AirPods з моменту їхньої першої появи у 2016 році

 

Наскільки сильно може змінитися пристрій за 5 років? Ну що ж, у роки сучасних технологій це більше схоже на минуле століття. AirPods, які були вперше анонсовані разом з iPhone 7 покоління, за минулі роки отримали низку значних модифікацій. У публікації «Scan of the Month» ми перевіримо, наскільки сильно трансформувалися бездротові навушники Apple з AirPods 1 на версію Pro, а тепер і на AirPods 3.

Scan of the Month, як випливає з його назви, вивчає кожен продукт, щоб продемонструвати, що вони є зсередини. У грудні публікація показує нам детальний огляд AirPods, AirPods Pro та AirPods 3. Попри те, що AirPods Pro мають свої переваги, бездротові навушники останньої версії виявляють себе переконливо.

Починаючи з початкових навушників Apple, ось як їх описує Scan of the Month:

«За динаміком можна побачити блок жорстко-гнучкої електроніки. Мікрофон у стійці трохи знаходиться під кутом до рота користувача, його параметри дорівнюють лише 2,1 мм x 1,2 мм. Він захований за парою контактів, які використовуються для заряджання джерела живлення.

Інфрачервоні датчики на корпусі відразу за навушником приводять у дію одну з ключових дивовижних можливостей AirPods: при знятті навушника, відтворення музики зупиняється, і коли ви одягаєте його назад, звук знову відтворюється».

Далі, якщо перескочити на кілька років уперед, можна здивуватися, наскільки трансформувалися початкові навушники AirPods у порівнянні з AirPods Pro? Досить помітно. Або, як мовиться в "Scan of the Month", американська компанія "цілком видозмінила зовнішню оболонку навушників».

Джерело живлення перейшло зі стійки на головку; частина, де була електроніка в принципі залишилася в голівці. Габаритна плата полегшує складання, концентруючи електроніку в єдиному компоненті.

Версія Pro не використовувала спрямований мікрофон вниз. Натомість впровадили два мікрофони на виносній стійці. Вони значно більші, ніж мікрофони першої версії (параметри — 3,4×2,4 мм), але краще чути голос, якби мікрофони були спрямовані з нижньої частини штанги.

Бездротові AirPods Pro пропонують нову можливість інтерфейсу користувача: при натисканні на стійку можна припинити роботу відтвореного звуку, модифікувати налаштування шумоподавлення або викликати Siri.

І насамкінець: через два роки Apple випустила AirPods третього покоління. У публікації зазначається, що ці навушники не мають версії "Pro", але як мінімум нічим не поступаються даною модифікацією.

Спрямований вниз мікрофон повернувся, він розташований між контактами для заряджання в нижній частині стійки. Ці мікрофони розміром 2,9×1,8 мм мають розмір між Pro та навушниками першого покоління.