У Macbook версії 2024 року замінять екран

За чутками, в Apple збираються представити три нові моделі пристроїв: 13-дюймовий MacBook Air, 11-дюймовий iPad Pro і 12,9-дюймовий iPad Pro. Запланована дата — середина 2024 року.

 

Головна новина — у всіх цих пристроїв замінять екрани. Наразі планують поставити дисплей типу OLED.

 

Чуткою поділився консультант із дисплейної індустрії Росс Янг. Він і раніше писав правдиві новини про майбутні продукти Apple. Своєю останньою інформацією Янг поділився у твіті зі своїми підписниками в неділю.

 

Росс Янг не розкрив подробиць події. Але раніше він говорив, що всі пристрої зі списку отримають дворівневий OLED-дисплей із двома шарами випромінювання — червоним, зеленим і синім. Це потрібно для більшої яскравості, і не перевантажувати блок живлення.

 

Раніше Янг говорив, що всі три пристрої також підтримуватимуть технологію ProMotion для частоти оновлення до 120 Гц.

 

Моделі iPad Pro 2017 року і новіші вже підтримують ProMotion. Частота оновлення пристроїв — від 24 до 120 Гц. Apple додала ProMotion в 14- і 16-дюймові MacBook Pro 2021 року, також із частотою оновлення від 24 до 120 Гц.

Функція ProMotion стане новинкою для MacBook Air. 

 

Наразі в Apple не випускають ні Mac, ні iPad з OLED-дисплеями. В останніх моделей рідкокристалічні екрани. У 12,9-дюймового iPad Pro - підсвічування з міні-світлодіодами, щоб екран був яскравішим, а картинка — насиченішою.

 

OLED-дисплей — це новий підхід до картинки на екрані. У нього є самовипромінювальні пікселі, не потрібні міні-світлодіоди для підсвічування. Картинка на екрані має кращий коефіцієнт контрастності. А пристрій економить заряд батареї.

 

Росс Янг — генеральний директор компанії Display Supply Chain Consultants (DSCC). У минулих новинах він точно передбачав, що iPhone 13 Pro і MacBook Pro будуть оснащені технологією ProMotion, що iPad mini шостого покоління буде оснащено 8,3-дюймовим дисплеєм, що останній MacBook Air матиме трохи більший 13,6-дюймовий дисплей, і багато іншого, що дає йому дуже успішний послужний список чуток про продукцію Apple.