Це ще не додали, але скоро буде: нові функції iPhone в iOS 16.2

Apple випустили оновлення операційної системи для iPhone - iOS 16.2. В оновленні купа нових функцій, наприклад, додаток для інтерактивної дошки Freeform, Apple Music Sing, Advanced Data Protection для американських користувачів і багато іншого.

 

Увага розробників переключається на iOS 16.3, бета-тестування якої має розпочатися цього тижня. Але в 16.2 є кілька функцій, які або додадуть уже в новій версії, або зроблять міні-оновлення цієї.

 

Нижче ми наводимо п'ять функцій iPhone, про які компанія Apple оголосила раніше, але поки не запустила, наприклад, можливість фінансування Apple Pay Later і ощадний рахунок Apple Card для отримання відсотків на Daily Cash. Можливо, деякі з цих функцій увійдуть в iOS 16.3, тоді як інші можуть з'явитися тільки в iOS 16.4 або пізніше.

 

Розширений захист даних у більшій кількості країн

Нещодавно Apple представила нову функцію у сфері безпеки даних. Фішка оновлення - під час увімкнення система захисту поширює наскрізне шифрування на багато додаткових сфер iCloud, включно з резервними копіями iCloud, фотографіями, нотатками, нагадуваннями, голосовими нотатками та багато іншого. 

Функцію додали в закрите бета-тестування iOS 16.2 та інших оновленнях програмного забезпечення, випущених цього тижня тільки для американських користувачів. Для масового ринку функція почне поширюватися на початку 2023 року, за словами Apple.

Наразі невідомо, коли саме функція Advanced Data Protection стане доступною в інших країнах, але, з огляду на терміни початку 2023 року, можливо, що функція буде включена в найближчих бета-версіях, таких як iOS 16.3 або iOS 16.4 для iPhone.

 

Apple Pay Later

Про цю функцію розповіли в червні, на конференції розробників WWDC 2022.

Apple Pay Later — це функція фінансування, яка дасть змогу покупцям у США розділити покупку на чотири рівних платежі протягом шести тижнів, без відсотків і комісій. Функція буде вбудована в додаток Wallet і відкрита для покупок онлайн і в додатках на iPhone і iPad.

На сторінці з інформацією про iOS 16 Apple повідомляє, що Apple Pay Later з'явиться в майбутньому оновленні програмного забезпечення для відповідних заявників у США і може бути доступною не у всіх штатах. 

Apple Pay Later поки не додали в iOS 16.2. Журналіст і колумніст Марк Гурман з Bloomberg припустив, що ця функція може з'явитися не раніше iOS 16.4 наступного року.

 

Ключі безпеки для Apple ID

Ще одна представлена функція — Security Keys для Apple ID. Її відкриють не тільки для США, а й в інших країнах по всьому світу. Дата запуску — початок 2023 року.

З функцією користувачі можуть використовувати апаратні ключі безпеки для додаткового захисту свого облікового запису.

Якщо увімкнути захист на своєму телефоні, Security Keys підсилює двофакторну аутентифікацію Apple, потребуюч апаратний ключ безпеки в якості одного з двох факторів замість коду перевірки з іншого пристрою Apple.

Apple не планує випускати власні апаратні ключі безпеки. Функція може підключатися до ключів безпеки інших постачальників. Наприклад, як Yubico.

Оновлення: Перша бета-версія iOS 16.3 включає функцію Ключі безпеки для Apple ID.

 

Ощадний рахунок Apple Card

У жовтні компанія Apple оголосила — користувачі Apple Card незабаром зможуть відкрити новий високоприбутковий ощадний рахунок від банку Goldman Sachs. Також, можна буде автоматично перераховувати на нього винагороди Daily Cash, без комісії, без мінімальних депозитів і без вимог до мінімального балансу. 

Керувати віртуальним рахунком можна через додаток Wallet на iPhone.

Ощадний рахунок вказували ще в оновленні iOS 16.1 Release Candidate, хоча пізніше його відправили на доопрацювання. Ощадний рахунок не був запущений і в iOS 16.2, тому поки неясно, коли він буде доступний.

Після того, як користувач створить рахунок, всі отримані з цього моменту Daily Cash будуть автоматично зараховуватися на нього і почнуть приносити відсотки, якщо тільки користувач не вирішить продовжувати нараховувати Daily Cash на свій баланс Apple Cash.

З Apple Card доступно кілька знижок: 2-3% Daily Cash на покупки, здійснені за допомогою Apple Pay, і 1% на покупки, здійснені за допомогою фізичної картки.

Кредитна картка Apple, випущена 2019 року, залишається ексклюзивною для Сполучених Штатів.

 

Apple Classica

У серпні 2021 року Apple купила сервіс Primephonic - додаток для прослуховування класичної музики. 

У пресрелізі Apple заявила, що 2022 року планує запустити спеціальний застосунок для класичної музики, який об'єднає користувацький інтерфейс Primephonic і додаткові функції. Але поки про це нічого конкретного не відомо. 

Раніше цього року в бета-версіях застосунку Apple Music для Android і iOS 15.5 знайшли згадки на рівні коду про новий застосунок. Назва — Apple Classical. Раніше були чутки про те, що Apple назве додаток Apple Music Classical

Ще більше згадок про застосунок для класичної музики знайшли в XML-файлі на серверах Apple наприкінці вересня.