Apple планують не випускати iPhone SE 4 у 2024 році

За останніми чутками, Apple скасує або відкладе масове виробництво запланованого на 2024 рік iPhone SE 4. Про це заявив у серії Твіттер-постів аналітик Apple Мінг-Чі Куо.

 

Куо заявив, що, на його думку, Apple відкладає або скасує випуск пристрою у зв'язку з тим, що поставки смартфонів середнього і низького цінового сегмента, таких як iPhone SE 3, iPhone 13 mini і iPhone 14 Plus, виявилися нижчими за очікувані.

 

Також аналітик очікує, що повноекранний дизайн для iPhone SE 4, вимагатиме більш високих витрат і відпускних цін. Тому в Apple переглянуть позиціонування телефону iPhone SE 4, цінову політику і окупність інвестицій. Аналітик сказав: «Скорочення непотрібних витрат на розробку продукту також допоможе Apple впоратися з проблемами глобального економічного спаду в 2023 році».

 

Крім цієї новини, в мережі є чутки про те, що Apple працює над новою версією iPhone SE. Вихід пристрою заплановано на 2024 рік. Apple розробляє телефон, схожий за характеристиками на iPhone XR. Також у телефоні хочуть додати повністю дисплейний дизайн. У такому варіанті немає кнопки Touch ID. Замість неї додають або Face ID, або кнопку ввімкнення Touch ID.

 

Останні новини вказують і на дизайн телефону: 6,1-дюймовий РК- або OLED-дисплей, а також виріз у верхній частині, як у поточних моделей iPhone 14. 

 

Плани Apple щодо iPhone SE 4 не були остаточно визначені, і раніше цього року аналітик Apple Росс Янг заявив, що Apple ще не визначилася з вибором OLED або LCD дисплея для пристрою.

 

Нагадаємо, що Apple не випускають 5,4-дюймових iPhone після низьких продажів мініатюрних моделей iPhone 12 і iPhone 13. За останніми новинами, продажі низькобюджетного iPhone 14 Plus виявилися нижчими, ніж очікувалося. З цієї причини Apple може замість цього зосередитися на своїх флагманських iPhone у 2023 і 2024 роках, відсунувши розробку лінійки iPhone SE на пізніший термін або використовуючи дешевші компоненти, які дадуть змогу знизити ціну порівняно із запланованими змінами дизайну.