Чому Кен, а не Барбі?

Райан Гослінг ,був розчарований коли получив номінацію на "Оскар" за найкращу чоловічу роль другого плану.

 

У той час, коли кожна кінострічка несе унікальне послання та залишає свої думки на суспільстві, останні номінації на премію Оскар зацікавили чимало людей і стало приводом для обговорення важливості поваги та рівноправності у світі кіно. Ситуація навколо номінації Райана Гослінга за його роль у "Barbie", в той час як провідні жіночої ролі проекту, Марго Роббі та Грета Гервіг, були пропущені в номінації, викликала значний суспільний відгук і стала приводом для роздумів у світі та в нашій компанії - ASH Mobile.

Всі ми розуміємо, що номінації як спосіб визнання в кіноіндустрії.

Райан Гослінг, номінований за найкращу чоловічу роль другого плану, показав своє невдоволення щодо відсутності номінацій у своїх категоріях для Марго Роббі та Грети Гервіг. Його коментарі відображають не тільки особисту повагу до їхнього внеску в проект, але й підкреслюють важливість спільної роботи у створенні фільмів, які викликають сильні емоції та роздуми у глядачів по всьому світу. «Не існує Кена без Барбі, і не існує фільму про Барбі без Грети Гервіг та Марго Роббі, двох людей, найбільш відповідальних за цей історичний, всесвітньо відомий фільм» - прокоментував Ryan Gosling.

Фільм "Барбі", привернув широку увагу громадськості та став предметом для суперечок та дискусій, наголошуючи на бажанні людей позбутися застарілих стандартів.Ігнорування внеску та зробленої роботи жінок у цьому фільмі під час церемонії Оскара викликає питання про існуючі гендерні стереотипи та про відмову у загальному визнанні досягнень жінок у кінопромисловості.

Історія створення "Barbie" як джерело натхнення.

Історія боротьби Greta Gerwig та Margot Robbie за реалізацію фільму "Barbie" та їх неухильна рішучість вивести цей проект у життя стали джерелом натхнення для багатьох. Їхній успіх підтверджує цінність наполегливості та віри у власні сили, демонструючи, що пристрасть та відданість можуть перетворити індустрію кіно.

Майбутнє за межами "Barbie".

Історія номінацій та суспільний резонанс навколо "Barbie" наголошує на необхідності глибших перетворень в індустрії кіно, що стосуються поваги, інклюзії та рівності. В ASH-Mobile ми підтримуємо світ, де кожен талант отримує визнання і кожен голос має значення.

Історія "Barbie" та її шлях до Оскара служать нагадуванням про значення творчості, новаторства і, перш за все, взаємоповаги та підтримки у творчій спільноті. Нехай ця історія надихає нас на створення більш справедливого та справедливого майбутнього для кінематографії та за її межами.

Автор:  Tymoshenkooo31