MacBook Pro може отримати складний 20-дюймовий дисплей у новій партії

Журнал The Elec з посиланням на галузеві джерела опублікував доповідь про розробки Apple. Головна новина — у компанії

працюють над 20-дюймовим дисплеєм. Найімовірніше, його додадуть у наступну версію MacBook Pro.

 

Згідно зі звітом, у 20-дюймовий пристрій встановлять 20,25-дюймовий дисплей OLED. Для цього компанія вибрала поки що невідомого південнокорейського постачальника.

 

Коли екран розгорнуть, 20,25-дюймовий дисплей матиме 15,3-дюймовий екран. Це більше, ніж у найбільшого iPad Pro, але менше, ніж у 16-дюймового MacBook Pro.

 

З огляду на те, що в розгорнутому стані розмір екрана становить не більше 20 дюймів, проєктний продукт, найімовірніше, матиме форму, близьку до MacBook — стандартний ноутбук. У журналі припускають: якщо 20-дюймовий ноутбук має розмір 20,25 дюйма, то в складеному стані він матиме розмір 15,3 дюйма.

 

Наразі екрани Apple MacBook становлять від середини до кінця 10 дюймів, а розміри екрана iPad (планшетів) — від менше 10 дюймів до початку 10 дюймів.

 

The Elec, посилаючись на звіт, стверджують — в Apple планують запустити пристрій у продаж не раніше 2026 року. Ця новина має слабке підґрунтя, бо в Apple уже говорили, що компанія спочатку переводить iPad і Mac на OLED-дисплеї. 

 

На 2022 рік тільки в останніх моделях iPhone і Apple Watch вставлений OLED-екран. В інших пристроях компанії — РК-панелі.

 

У додатковому звіті The Elec стверджує, що Apple збирається замінити iPad mini складним пристроєм розміром 10 дюймів, і зазначає, що складаний iPhone «малоймовірний», попри повідомлення про те, що Apple працює над ним.

 

Ще один звіт випустили цього тижня. У ньому сказано, що Apple планує запустити 11-дюймову і 12,9-дюймову моделі iPad з OLED-дисплеями у 2024 році. Це підходить під попередні звіти і чутки. У доповіді також йдеться про 2025 рік, коли Apple планує випустити MacBook Pro з OLED-дисплеєм.