Підводний комп'ютер всередині годинника: застосунок Oceanic+ доступний для Apple Watch Ultra

В Apple оголосили, що додали додаток Oceanic+ для годинника Apple Watch Ultra. Застосунок розробили всередині компанії. Його завдання — замінити підводний комп'ютер для аматорського дайвінгу. Використовувати додаток можна на глибині до 40 метрів. 

 

У застосунку вже доступні базові налаштування і показники. Наприклад, перегляд поточної глибини, максимально досягнутої глибини, температури води і час дайвінгу. 

 

Для аквалангістів, яким потрібні складніші дані, корисним інструментом стане застосунок Oceanic+.

 

У застосунок додали поточну глибину, час занурення, час без декомпресії, температуру води, час до поверхні, максимальну глибину, швидкість підйому, рівень заряду батареї, обрану газову суміш (повітря або Nitrox до 40%) та інші налаштування. Також, в Oceanic+ є повідомлення про заборону декомпресії, надмірну швидкість підйому, а також вказівки щодо безпечної зупинки.

 

Серед інших особливостей застосунку — тактильний зворотній зв'язок і ускладнення на циферблаті годинника для відображення часу відсутності польоту, часу виходу на поверхню, швидкого доступу до планувальника занурень, налаштувань занурень, поточної висоти, максимально допустимої висоти, а також кнопки швидкого доступу до застосунку.

Завантажити застосунок можна в App Store. Для встановлення потрібен годинник Apple Watch Ultra під управлінням watchOS 9.1 або пізнішої версії в парі з iPhone 8 або пізнішої версії під управлінням iOS 16.1 або пізнішої версії. 

 

Базовими налаштуваннями програми можна користуватися безкоштовно: перегляд глибини, час і журнал занурень. За $9,99 на місяць або $79,99 на рік користувачі отримують доступ до відстеження декомпресії, завантаження, необмеженого обсягу журналу.

 

Після занурення на годині доступні відразу кілька функцій: GPS-координати місця входу і виходу, а також короткий опис профілю занурення користувача. Додаток на телефон покаже докладні зведення після занурення, інформацію про припливи і відливи на найближчі три дні та багато іншого.

 

Apple радить завжди дотримуватися протоколів занурення, занурюватися в компанії і брати запасний пристрій.