З чуток, iPhone 15 сильно змінять — від виду корпусу до внутрішніх характеристик

Наступне покоління iPhone 15 Pro та iPhone 15 Pro Max від Apple отримає кілька нових функцій. Серед них: титанова рамка, твердотільні кнопки з тактильним зворотним зв'язком і збільшений обсяг оперативної пам'яті. Про це заявив технічний аналітик Джефф Пу.

 

В аналітичній записці для гонконгської інвестиційної компанії Haitong International Securities Пу написав свої очікування щодо лінійки нових смартфонів. За його словами, серед моделей будуть телефони з новими розмірами: 6,1-дюймовий iPhone 15, 6,7-дюймовий iPhone 15 Plus, 6,1-дюймовий iPhone 15 Pro і 6,7-дюймовий iPhone 15 Pro Max. 

 

Аналітик очікує, що Apple додадуть титанову рамку і твердотільні кнопки регулювання гучності та живлення з тактильним зворотним зв'язком від двох додаткових движків Taptic Engines. Про це заявляли ще у вересні 2022 року, перед презентацією 14-ї версії смартфона.

 

Він також очікує, що моделі Pro матимуть 8 ГБ оперативної пам'яті. Нагадаємо, що в моделях iPhone 14 Pro встановили 6 ГБ оперативки.

 

Чутки про три функції смартфонів з'явилися і в інших джерелах. Наприклад, від автора ShrimpApplePro та аналітика Apple Мінг-Чі Куо.

 

Джефф Пу розповідає, що в iPhone 15 Pro встановлять чип A17 Bionic. Його виготовлять за новою технологією, з 3-нм техпроцесом TSMC. Новий кремнієвий чип, за чутками, буде в 1.5-2 рази швидшим.

 

Для iPhone 15 і iPhone 15 Plus такий чіп не додадуть. Всередині буде A16 Bionic і 6 ГБ оперативної пам'яті. 

 

За словами аналітика, всі чотири моделі будуть оснащені портом USB-C і модемом Snapdragon X70 від Qualcomm для мереж 5G і LTE.

 

Чутки торкнулися і камери. Пу очікує, що iPhone 15 Pro Max буде оснащений технологією перископа для збільшення оптичного зуму. Що стосується iPhone 15 і iPhone 15 Plus, Пу очікує 48-мегапіксельний об'єктив задньої камери, як у моделях iPhone 14 Pro.

 

Інформація аналітика — це аналіз останніх ланцюжків поставок, погляди на роботу компанії і технологічну галузь загалом. Пу, як і раніше, з обережністю ставиться до цін на акції багатьох компаній, що входять до ланцюжка поставок Apple. Він вважає, що динаміка розвитку Apple знизилася, і до 2023 року поставок пристроїв iPhone, Mac, Apple Watch і AirPods буде менше, ніж у 2022.

 

Пу має неоднозначний послужний список щодо прогнозування майбутніх планів Apple, але більша частина інформації, якою він поділився сьогодні про моделі iPhone 15, раніше вже була чутками. Офіційного анонсу чекаємо лише до вересня 2023 року.