Ура! Ура! Ура! Тепер наша акція 1+1=3, діє не тільки в Instagram, але і на сайті. А це означає, що Ви можете придбати 3 товари, а заплатити лише за 2, уявляєте?

 

До речі, найголовніше те, що акція поширюється на всі аксесуари. Для зручності, біля кожного товару, який бере участь в акції, є прапорець «1+1=3».

 

Зараз розповім все більш детально, як же працює акція:

 

Ви можете вибрати будь-яку кількість товарів, при цьому кожен третій товар, який дешевше за чеком буде йти в подарунок і підрахований максимально вигідно для Вас.

 

Наприклад:

Ви замовили Чохол Leather case with MagSafe iPhone 12 PRO MAX Red за 790 грн, Ремінець для Apple Watch 42/44mm Sport Band Product Red (size S) за 290 грн та Захисне скло 3D для iPhone 12 PRO MAX ZAMAX Black за 290 грн.

Сума до сплати буде 1080 грн (замість 1370 грн) за чохол для iPhone и ремінець для Apple Watch, скло йде Вам у подарунок.

 

На сайті немає автоматичного підрахунку акції, тому не переживайте, коли при оформленні в замовленні буде вказана повна вартість. Менеджер зв'яжеться з Вами в телефонному режимі або в зручних для Вас месенджерах для підтвердження замовлення і підрахунку фінальної суми з урахуванням акції.

 

Важливо! Акція не поширюється на оригінальну техніку (бездротові зарядки, павербанки, selfie лампи та інше).

Також акція не сумується з іншими знижками на сайті.

Якщо Ви вибрали товар зі знижкою, Ви можете придбати його окремо. Або по акції 1+1=3, але тоді по повній вартості без урахування знижки.

Наприклад:

Ви замовили Чохол Silicone Case Full для iPhone 12 PRO MAX Pink Sand за 490 грн (за повною вартістю без урахування знижки), Ремінець для Apple watch 42/44 mm Modern Buckle Leather Gold/Pink Sand за 790 грн та Чохол для AirPods 1|2 Bling World Grainy Diamonds Black за 420 грн.

Сума до оплати буде 1280 грн (замість 1455 грн) за чохол для iPhone та ремінець для Apple Watch, чохол для AirPods йде Вам у подарунок.