Pride Edition — колекція для годинників Apple вже цього року

Apple анонсувала нові моделі ремінців Pride Edition для Apple Watch, а також нові варіації Pride Edition Sport Loop та колекції Pride Edition Nike Sport Loop.

Новий формат ремінців Pride Edition можна придбати у спеціалізованих магазинах. Ціна на Apple.com — $ 49, а в Store вони з'являться з 26 травня. Спортивна петля Pride Edition Nike Sport Loop також з'явиться на сайті Nike.com.

У колекції Pride Edition Sport Loop перше слово заплели в самий ремінець, як показано на презентаційній фотографії. Градієнт включає всі кольори веселки та гаму прапорів груп меншин. У ремінці можна побачити світло-блакитний, рожевий, білий, чорний та коричневий колір.

 

Модель ремінця Pride Edition Nike Sport Loop «прославляє весь спектр веселки». Обличчя Nike Bounce також прикрашене під райдужну гаму кольорів.

 

Циферблат з неймінгом Pride доступний для моделі Series 4 та пізніх версій Apple Watch. Якщо ваш годинник управляється від watchOS 8.6 і iPhone 6s або пізнішої версії на iOS 15.5, то циферблат вже доступний для скачування.

 

Apple заявила, що циферблат поєднує багато кольорів груп меншин. Так компанія хоче надати силу та взаємну підтримку світової спільноти.

 

Різнокольорові нитки на циферблаті переміщуються при повороті цифрової головки Apple Watch, торканні дисплея або підніманні зап'ястя користувача.

 

Також Apple планує запустити флешмоб у Instagram «Shot on iPhone». Мета кампанії — відобразити сутність митців світової ЛГБТК+ спільноти.