DJI представляє новий дрон Mavic 3 зі збільшеним часом польоту, покращеними камерами та новими функціями безпеки

 

Сьогодні DJI оголосила про випуск Mavic 3, наступного за дроном Mavic 2. Компанія DJI заявляє, що Mavic 3 є «найповнішим поліпшенням» лінійки Mavic за три роки, з підвищенням продуктивності для кожної функції.

Складаний дрон Mavic 3, як і його попередник, оснащений подвійною камерою з 28-кратним гібридним зум-об'єктивом та 24-міліметровим об'єктивом Hasselblad з датчиком 4/3. Об'єктив Hasselblad може знімати 20-мегапіксельні нерухомі зображення та відео у форматі 5.1K зі швидкістю 50 кадрів за секунду або відео 4K зі швидкістю 120 кадрів за секунду для уповільненої зйомки.

Покращений датчик зображення забезпечує вищу роздільну здатність відео та знижує рівень шуму в умовах низького освітлення, а також має регульовану діафрагму від f/2,8 до f/11. Додаткова камера оснащена телеоб'єктивом 162 мм із діафрагмою f/4,4 для збільшення знімків. Mavic 3 Cine, версія Mavic 3 з кодуванням Apple ProRes 422 HQ, розроблена для задоволення потреб поствиробництва та оснащена твердотілим накопичувачем ємністю 1 ТБ.

На Mavic 3 є всеспрямовані датчики перешкод з діапазоном 200 метрів, які включають шість датчиків «риб'яче око» і два ширококутні датчики, що дозволяють уникати об'єктів навіть у складних умовах.

Крім цього, новий дрон оснащений оновленою функцією ActiveTrack 5.0 для покращеного відстеження з використанням алгоритму позиціювання, який включає сигнали з супутників GPS, ГЛОНАСС і BeiDou. Інтегрована система AirSense попереджає пілотів дронів про прилеглі літаки та гелікоптери, а також є сповіщення про геозон при наближенні до вразливих місць.

Акумулятори з оновленою конструкцією забезпечують до 46 хвилин польоту в ідеальних умовах, перш ніж знадобиться підзарядка завдяки більш ефективним двигунам і пропелерам. Mavic 3 також забезпечує на 35 відсотків менший опір ніж попередні моделі, що забезпечує більш високу максимальну швидкість. Інші нові функції включають досконалішу систему повернення додому та модернізовану систему передачі для більш чіткої передачі відео навіть у складних умовах.

Разом з Mavic 3 буде випущено кілька нових аксесуарів, у тому числі новий інтелектуальний контролер зі збільшеною відстанню передачі, портативний швидкий зарядний пристрій потужністю 65 Вт, сумка-трансформер, ширококутний об'єктив із полем огляду 108 градусів та багато іншого.

Компанія DJI вже розпочала продаж Mavic 3 на своєму веб-сайті. Стандартна версія коштує 2199 доларів, а Fly More Combo з додатковими аксесуарами та батареями 2999 доларів. Mavic 3 Cine Premium Combo з твердотілим накопичувачем ємністю 1 ТБ та функцією відеозапису Apple ProRes 422 HQ коштує 4999 доларів.