Останні новини про 15 і 12-дюймові MacBook: коли чекати оновлень?

 

Компанія Apple має намір випустити 15-дюймовий Mac у другій половині 2023 року, як повідомляє аналітик Мінґ-Чі Куо. За прогнозами, це буде версія MacBook Air із чіпом M2.

У середу минулого тижня аналітик виклав твіт, у якому розповів про нові чутки. Він зазначив, що масове виробництво 15-дюймового ноутбука розпочнеться до середини першої половини або у другій половині 2023 року.

 

Під питанням залишається тип процесора: M2 із адаптером живлення 35 Вт або M2 Pro з адаптером 67 Вт. Обидва варіанти зараз працюють у 13-дюймовому комп'ютері, який надійшов у продаж після WWDC 2022 року.

 

Примітно, що у Твіті не вказано конкретної моделі та назви пристрою. Лише посилання на чутки про 15-дюймовий MacBook Air. Аналітик Росс Янг вперше пророкував появу 15-дюймового ноутбука від Apple на початку 2022 року.

 

Оновлені прогнози аналітика у Twitter-акаунті:

  • Новий 15-дюймовий MacBook надійде на конвеєр у середині першого півріччя 23-го року, а дата випуску продукту може бути 2023 або пізніше.

  • Новий 15-дюймовий MacBook швидше за все запропонує один з варіантів процесора: M2 (з адаптером 35 Вт) або M2 Pro (з адаптером 67 Вт).

  • Я поки не чув про будь-які плани щодо 12-дюймового MacBook, про який ходять чутки.

- (Мінг-Чі Куо) (@mingchikuo) 15 червня 2022

 

Видавництво Bloomberg, яке часто пише аналітичні статті про продукти Apple, підтвердили твіт Куо. Apple дійсно розробляє ширшу версію своєї новітньої моделі MacBook Air поряд з оновленням форм-фактору 12-дюймового MacBook. Зараз компанія працює над збільшенням лінійки продуктів, щоб підвищити частку споживчого ринку.

 

Мінґ-Чі Куо додав, що нічого не знає про апдейт 12-дюймового MacBook. Аналогічно висловився і аналітик Росс Янг.

 

Раніше Куо підтвердив існування 15-дюймової моделі MacBook. Але висловив припущення, що в назві комп'ютера може бути не MacBook Air. Він також зазначив, що пристрій може заряджатися від того ж типу живлення 30 Вт, що і нинішній MacBook Air.