Нове покоління AirPods Pro, інші кольори AirPods Max — осінні апдейти від Apple

За 5 місяців відбудеться чергова виставка для шанувальників «яблучної» продукції. У Мережі з'явилися чутки про нову модель AirPods Pro, яка стане частиною презентації. Вони будуть в іншому дизайні, з новим рівнем звучання та інтеграціями із додатками. Про це повідомив Марк Гурман із видавництва Bloomberg.

Журналіст написав в інформаційній колонціі Power On, що «AirPods Pro варто чекати вже цієї осені. Поточна модель продається з осені 2019 року, тому у перших покупців, швидше за все, сідають батареї. Також чекайте на оновлення AirPods Max з новими кольорами».


 

Цікаво, що Pro-версія ще жодного разу не оновлювалася з 2019 року. Коментарі Гурмана про запуск восени збігаються з інформацією, якою раніше поділився аналітик Apple Мінг-Чі Куо. Він розповів, що запуск нових навушників запланований на другу половину 2022 року. Нові AirPods Pro можуть відрізнятися компактнішим дизайном, в якому відсутня ніжка, а також новим зарядним кейсом і підтримкою аудіо без втрат за новим протоколом.

 

Є новини і щодо AirPods Max. За чутками, компанія не працюватиме над оновленою версією гарнітуру 2020 року. Натомість, нас чекають нові колірні варіації першої версії AirPods Max.