Гурман: Apple за кілька місяців планує масштабне оновлення продуктів компанії

Останній випуск розсилки Power On від видавництва Bloomberg приніс читачам багато цікавих новин зі світу Apple. А саме: Марк Гурман розповіді про апдейти Mac з чіпами M2 Pro, нових 14- та 16-дюймових MacBook Pro з чіпами M2 Pro та M2 Max, а також про нову вежу Mac Pro з чіпами M2 Ultra та M2 Extreme.

Після оглядової частини Mac M2 журналіст додав, що чіп Mac M3 буде у версії MacBook Air із 13-дюймовим дисплеєм. А також, що на нас чекає зовсім новий 5-дюймовий MacBook Air. Є і 12-дюймовий ноутбук, який, за версією журналіста, поки що на стадії ранньої розробки.

 

Apple розробляє додаткові пристрої, які представить наприкінці 2022-2023 року. Це новий Apple TV з чіпом A14 і оперативною пам'яттю в 4 ГБ; HomePod із чіпом S8. Останній використовується в Apple Watch Series 8.

 

І це ще не повний список оновлень: AR/VR-гарнітура з чіпом M2 та 16 ГБ оперативної пам'яті, моделі iPad Pro з чіпом M2, новий бюджетний iPad з чіпом A14 та портом USB-C, нові AirPods Pro та багато іншого.

 

Марк Гурман уточнив, що HomePod розміром нічим не відрізняється від оригіналу. Колонка також отримає екран у верхній частині.

 

У розробці знаходиться Apple TV із чіпом A14 та додатковим гігабайтом оперативної пам'яті. Кодова назва продукту — J255.Версія TV може стати корисною для любителів геймінгу. Все тому, що Apple незабаром анонсує tvOS 16 із додатковими можливостями.

 

Кодове ім'я ще одного HomePod — B620. Він буде ближче до оригінального HomePod за розміром та аудіо характеристиками, ніж до нового HomePod mini. З'явилися розмови про функції мультитач.

 

Журналісту повідомили з перевірених джерел, що чіп S8 для Apple Watch Series 8 нічим не відрізнятиметься від версій S7 та S6. Є інформація, що ця версія буде й у наступних Apple Watch SE.