Історичні знімки Street View у Google Maps тепер доступні на iOS

Google Maps Street View — 15 років. І на честь дня народження компанія Google вирішила показати історичні знімки з програми на пристроях iOS і Android.

Якщо ви переглядаєте вулиці через Street View, вам відкритий доступ до історичних фотографій. Щоб їх подивитись, спочатку натисніть будь-яку точку фотографії, щоб переглянути інформацію про місце, а потім виберіть «Подивитися інші дати». Відкриється доступ до знімків поточного місця 15-річної давності.

 

У Google розповіли, що нова функція покаже картинки із самого запуску програми — 2007 року. Хоча й у тих місцях, де Google був доступний на той час. Можливість відображення історичних знімків була доступна в настільній версії Google Maps з 2014 року, але на мобільних пристроях уперше.

 

У день народження Street View Google поповнила скарбничку ще однією новиною. З наступного року компанія встановлює нову камеру для отримання високоякісних знімків із слабких інтернет-покриттів. Ось зміст цього повідомлення:

 

«На додаток до трекера Street View ми проводимо пілотні випробування нової камери, яка буде повністю розгорнута наступного року. Ви зможете отримувати деталізовані зображення для більшої кількості локацій. У новій камері ми реалізували всю потужність та можливості обробки, які ми вбудували у Street View.

 

Функції зменшили камеру до розмірів домашнього кота. Але на відміну від домашніх кішок, її можна брати із собою на віддалені острови, на вершини гір або на прогулянку місцевою міською площею.»

 

Новий пристрій важить менше ніж 15 кілограм. Ви зможете доставити камеру будь-куди. Цьому сприяє і модульна конструкція.

 

Пристрій можна модифікувати. Встановити лідар для отримання зображень з ще більшою кількістю деталей, таких як розмітка смуги руху або вибоїни. Закріпити на автомобіль та керувати дистанційно через смартфон. «Наступного року ви зможете побачити нашу нову камеру у веселих кольорах Google разом з нашими легендарними автомобілями та трекерами Street View», — йдеться в повідомленні компанії.

 

Ювілей Street View ще раз наголосив, що Google відкрив новий вид для міської місцевості – Immersive view. Ця функція використовує штучний інтелект та 3D-рендеринг для моделювання даних у реальному часі. Запуск системи планується наприкінці 2022 року.