20-річчя iPod: Native Union випустить чохли-шапочки для AirPods у стилі iPod Socks

 

Компанія Native Union у день пам'яті 10-річчя смерті Стіва Джобса та на честь святкування 20-річчя створення iPod випустить пам'ятний корисний аксесуар — маленькі чохли у стилі в'язаних шапочок для AirPods.


Натхненні класичними чохлами iPod Socks нові чохли-шапочки AirPods підійдуть під усі моделі лінійок AirPods (і не тільки) та поставляються в барвистій упаковці з 4 штук на кожен день.


iPod Socks займають особливе місце в серці багатьох користувачів Apple і, що цікаво, вони продавалися майже десять років, з 2004 по 2012 рік. Ось як компанія Apple писала про них:

Сміливо додайте яскравості своєму iPod за допомогою шкарпеток для iPod, найзатишнішого та найяскравішого аксесуару для iPod цього року.

Не має значення, яка у вас модель iPod, тому що шкарпетки для iPod підходять до всіх. І не має значення, який у вас настрій, тому що кожен комплект шкарпеток для iPod включає шість яскравих кольорів, так що ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить.

Вибачте нас, якщо ми говоримо про очевидне, але як це працює: просто вставте iPod в носок, щоб він залишався в теплі та безпеці. Витягніть його, щоб закріпити або змінити плейлисти. Це так само просто, як... одягнути шкарпетки.


Як неважко здогадатися, цей затишний аксесуар — особливий предмет і для команди Apple.


Чохли-шапочки AirPods від Native Union працюють з бездротовою зарядкою Qi та поставляються з сучасною інтерпретацією оригінальної палітри кольорів в упаковці з 4 штук за 19 доларів. Вони дійсно підходять для всіх моделей AirPods 1, 2 та 3 покоління та AirPods Pro. І, чесно кажучи, вони найімовірніше підійдуть до більшості бездротових зарядних чохлів для навушників будь-якого виробника.


Концепт-дизайн створений для запобігання вильоту пристрою з чохла та його додаткового захисту під час падіння. Що цікаво, дизайн ґрунтується на 100% переробленому матеріалі. Шапочки AirPods поєднуються з культовими носками iPod, а 4 пастельні тони допоможуть легко підкреслити ваш настрій.