Згідно з даними, американська компанія Apple презентує у 2022 році наступну партію розумного годинника

 

Всесвітньо відомий фахівець Мінґ-Чі Куо сьогодні обґрунтував правдивість чуток про те, що Apple має намір презентувати три яскраві варіації Apple Watch цього року.

У записах для нинішніх вкладників, Куо згадав, що майбутня лінійка Apple Watch 2022 буде складатися з Apple Watch Series 8, Apple Watch SE second edition і зовсім нової партії годинників спеціально для «екстремального виду спорту»:

«До списку нових девайсів, розумного годинника від американської компанії Apple 2022 року входитимуть Apple Watch 8 версії, сучасні SE версії та смарт девайси для екстремального відпочинку. Luxshare-ICT є провайдером NPI для розумних годинників 8 серії та версій для екстремальних видів спорту».


На початку грудня Марк Гурман з компанії Блумберг розповів, що американська компанія розраховує зробити інноваційні «Apple Watch Series 8», новий розумний годинник «Apple Watch SE» та «міцну» модель для спортивних занять. Хоча Гурман часто згадував про діяльність компанії Еппл у напрямку розробки Apple Watch «зі стійким корпусом», призначену для спортсменів, туристів та інших варіантів використання, пов'язаних з екстремальними умовами. Остання згадка Куо є одним із перших підтверджень «міцності» нового годинника Apple Watch за межами Bloomberg.


Поки що, дуже мало інформації про нові Apple Watch SE, але розумний годинник 8 серії, які отримують нові можливості, наприклад, скринінгу стану, такі як моніторинг рівня глюкози в крові. Як повідомляє Куо, всі три пристрої Apple Watch покажуть у другій декаді 2022 року. У записці Куо також міститься інформація про наступні дві моделі iPhone SE, AirPods Pro другого покоління і перші два покоління гарнітури від виробника Apple.