Apple car — що відомо про дизайн нового автомобіля

 

Журналіст Уейн Ма з видавництва The Information опублікував аналітичний звіт про роботу Apple над новим автомобілем. З документа відомо, що Apple намагаються зробити автомобіль на автопілоті. Але технічні проблеми та зміна керівництва з початку проекту призупинили роботу.

 

У звіті розкрито і плани компанії з дизайну автомобіля Apple Car. Останній варіант дизайну включає чотири сидіння, повернуті всередину. Пасажири можуть сидіти та спілкуватися, не повертаючись. Apple навіть обговорювала можливість того, щоб пасажири могли лягти та спати в автомобілі.

 

Розробники експериментують і над багажником, який піднімається для легкого доступу, а потім автоматично опускається, коли не використовується.

 

Ще один елемент – великі екрани. Вони розташовуються на спинках сидінь, піднімаються і опускаються по команді.

 

Уейн Ма розповів, що колишній керівник відділу дизайну Apple Джоні Айв продовжує брати участь у проекті як консультант. Айв залишив посаду в Apple у 2019 році, щоб заснувати незалежну дизайнерську фірму LoveFrom. З чуток відомо, що саме він порадив зробити Apple Car не схожим на інші автомобілі, трохи дивакуватим.

 

Раніше The Information опублікували дані, що Apple отримує винятки від Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США. Це необхідно для автомобіля без керма та педалі гальма.

 

Прототип автомобіля поки що не готовий до тестування на публіці. Тому Apple намагається приховати всі розробки. Але чутки витікають до мережі, і ми дізнаємося багато цікавого. Слідкуйте за новинами блогу Ash Mobile, щоб не пропустити оновлення Apple.