Апдейт до iOS 16 — чи потрібен він у найближчому майбутньому?

 

Перехід смартфонів Apple на оновлену версію операційної системи зробить багато змін у функціонал пристрою. Так йдеться у доповіді розробників компанії. Але є один нюанс — дизайн системи залишиться на рівні iOS 15.

Наступне покоління операційної системи для iPhone покажуть за кілька тижнів — 6 червня на презентації мобільних розробників WWDC 2022. На тлі релізу з'явилася маса чуток про те, що ж представлять на публіці.

 

У спекуляціях напередодні конференції розробників передбачається, що Apple готується до глобальних змін можливостей OS, але зі звичним зовнішнім виглядом.

 

Марк Гурман, відомий оглядач видавництва Bloomberg, у своєму інформаційному бюлетені «Power On» розповів, що: «Нас чекають значні зміни у всій операційній системі». Апдейт торкнеться форми взаємодії з користувачем і додасть кілька нових програм. Що саме зміниться журналіст не уточнив.

 

Додавання нових елементів не обіцяє редизайну програмного забезпечення. iOS 16 має залишитися відносно схожою на iOS 15 у своїй спільній естетиці дизайну.

 

Разом з оновленням iOS, на нас чекає і версія watchOS 9. Журналіст стверджує, що зміни будуть значними, але знову не уточнюючи деталей.

 

Згідно з останніми чутками, watchOS 9 отримає режим енергозбереження, розширення існуючих функцій миготливої ​​аритмії, а також більше типів тренувань і показників бігу.