Помилка програмістів чи прихований анонс? Що стало відомо про Always-On Display

 

За кілька тижнів відбудеться Всесвітня конференція розробників, де Apple розкажуть і представлять більше нових продуктів. Марк Гурман з Bloomberg вже має чергову порцію чуток по iPhone 14 Pro.

Журналіст очікує, що iOS 16 підтримуватиме майбутню функцію завжди увімкненого дисплея для iPhone 14 Pro. Код iOS 16 вказує на те, що функція дійсно буде реалізована.

 

Видання 9to5Mac зазначає, що у новій iOS згадується про Always-On Display. Нові фреймворки, пов'язані з керуванням підсвічуванням, є частиною функції оновленого дисплея.

 

Фреймворки згадують постійно увімкнений дисплей і використовуються екраном блокування та Springboard. У виданні стверджують, що ці натяки пов'язані не зі старою версією Apple Watch, яка вже має такий екран. А про iPhone 14 Pro.

 

Також, iOS 16 знайшли прихований код, який тестувальники Apple можуть використовувати для перевірки функціоналу Always-On Display.

 

Чутки про модифікацію екрану для iPhone з'явилися після апгрейду Apple Watch. І на цей апгрейд чекають. Новий дисплей дозволив би користувачам бачити час та іншу ключову інформацію iPhone без активації екрану.

 

За чутками, дисплеї ProMotion, які планується використовувати в iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, здатні знижувати частоту до 1 Гц (порівняно з 10 Гц), щоб забезпечити функцію постійного увімкнення без значного впливу на термін служби батареї.

 

Технологія завжди увімкненого дисплея, ймовірно, буде обмежена iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, оскільки стандартні моделі iPhone 14, як очікується, не отримають дисплеї ProMotion, необхідні для роботи цієї функції.