Чіп A15 не вплине на продуктивність iPhone 14

 

У Мережі з’явились новини про продуктивність iPhone 14. Згідно з витоком веб-ресурсу Shrimp Apple Pro телефони стандартної комплектації 14-ої версії продуктивніші, ніж iPhone 13. Обидві версії мають однаковий чіп — А15 Bionic.

 

У березні 2022 року аналітик компанії Мінґ-Чі Куо розповів, що чіп A16 отримують лише моделі із приставкою Pro. Стандартні моделі iPhone 14 та iPhone 14 Max залишаться з чіпом A15, як iPhone 13.

 

У квітні розсилка Power On поповнилася коментарем журналіста Марка Гурмана щодо продуктивності телефону. Він погодився з коментарем Мінг-Чі Куо, що iPhone 14 «залишаться на чіпі А15 або його модифікації».

 

З того часу цю думку підтримали й інші джерела, наприклад, тайванська дослідницька фірма TrendForce.

 

Новина суперечить стратегії Apple. Раніше компанія продавала телефони конкретної лінійки на однакових чіпах. Наприклад, iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max оснащені чіпом A15.

 

Новини прямо стверджують, що ядро ​​телефону нічим не відрізняється у продуктивності перед 13-ою версією. Проте, аналітики вказують на «загальний приріст продуктивності на тлі iPhone 13». Це пов'язано з новим чіпом для стільникового зв'язку та незначними змінами в комплектуючих та дизайні.

 

До інших покращень, за чутками, увійде: iPhone 14 оснащено 6 ГБ пам'яті, що на 2 ГБ більше, ніж у iPhone 13. Модем 14-ої версії витрачатиме менше запасу батареї.

Тому твердження Shrimp ApplePro про те, що в iPhone 14 буде покращена продуктивність, здається здійсненним.

 

Раніше Марк Гурман заявляв, що версія Pro стане особливою у 14-ій моделі. Новина пов'язана з дефіцитом продуктивних чіпів, які компанія купувала у китайських виробників.

 

А в інтернет-магазині Ash Mobile дефіцит ніколи немає. Всі моделі аксесуарів є в наявності. Переходьте, обирайте та користуйтеся.